Club Brugge KV

Kraj
Data założenia
1891
Stadion
Statystyki klubu
DomWyjazdWszystko
Mecze232245
Zwycięstwa141226
Remisy8311
Porażki178
DomWyjazdWszystko
Za meczTotalZa meczTotalZa meczTotal
Bramki2.4552.1462.2101
Bramki puszczone0.8190.9200.939
Żółte kartki245243288
Czerwone kartki010102
Czyste konto0.490.480.417
Rzuty rożne6.71555.61236.2278
Faule11.426310.122310.8486
Spalone2451.4301.775
Strzały17.239612.828115677
Srzały celne6.31465.21155.8261
Statystyki
Wyniki
Oddział
Oprawy
Transfery
 
UEFA Europa Conference League
18 kwi 2024
- 19:00
PAOK
0 2
Club Brugge KV
UEFA Europa Conference League
11 kwi 2024
- 19:00
Club Brugge KV
1 0
PAOK
Jupiler Pro League
17 mar 2024
- 12:30
St. Truiden
2 1
Club Brugge KV
UEFA Europa Conference League
14 mar 2024
- 20:00
Club Brugge KV
3 0
Molde
Jupiler Pro League
10 mar 2024
- 15:00
Club Brugge KV
3 1
OH Leuven
UEFA Europa Conference League
7 mar 2024
- 17:45
Molde
2 1
Club Brugge KV
Jupiler Pro League
3 mar 2024
- 12:30
Genk
0 3
Club Brugge KV
Jupiler Pro League
25 lut 2024
- 12:30
Club Brugge KV
1 2
Anderlecht
Jupiler Pro League
18 lut 2024
- 12:30
Cercle Brugge
1 1
Club Brugge KV
Jupiler Pro League
10 lut 2024
- 19:45
Club Brugge KV
4 0
AS Eupen
Załaduj więcej błystka
Bramkarze
Wiek
Narodowość
21
J. Bursik
J.Bursik
Wiek:
23
23
22
S. Mignolet
36
33
N. Shinton
22
61
K. Vroman
K.Vroman
Wiek:
20
20
29
N. Jackers
26
Obrońcy
Wiek
Narodowość
28
A. Boyata
A.Boyata
Wiek:
33
33
55
M. De Cuyper
23
60
D. De Roeve
-
6
D. Odoi
D.Odoi
Wiek:
35
35
5
J. Hendry
J.Hendry
Wiek:
28
28
C. Maouassa
25
44
B. Mechele
31
14
B. Meijer
B.Meijer
Wiek:
21
21
4
J. Ordoñez
19
64
K. Sabbe
K.Sabbe
Wiek:
19
19
59
J. Seys
J.Seys
Wiek:
-
-
58
J. Spileers
19
94
L. Sylla
L.Sylla
Wiek:
21
21
J. Willems
-
S. Audoor
S.Audoor
Wiek:
20
20
Pomocnicy
Wiek
Narodowość
3
É. Balanta
31
89
L. Audoor
L.Audoor
Wiek:
20
20
62
S. Homma
S.Homma
Wiek:
23
23
27
C. Nielsen
29
15
R. Onyedika
23
8
E. Otasowie
23
26
M. Rits
M.Rits
Wiek:
30
30
98
C. Sandra
C.Sandra
Wiek:
20
20
8
M. Skóraś
24
20
H. Vanaken
31
10
H. Vetlesen
24
R. Vormer
R.Vormer
Wiek:
35
35
Napastnicy
Wiek
Narodowość
11
Victor Barberá
19
17
T. Buchanan
25
19
K. Sowah
K.Sowah
Wiek:
24
24
32
A. Nusa
A.Nusa
Wiek:
19
19
9
Ferran Jutglà
25
99
I. Nascimento Rodrigues
22
D. Pérez
D.Pérez
Wiek:
22
22
7
A. Skov Olsen
24
68
Chemsdine Talbi
18
76
Romeo Vermant
20
70
R. Yaremchuk
28
J. Bisiwu
J.Bisiwu
Wiek:
16
16
J. Pedro da Silva
16
77
P. Zinckernagel
29
Trener
Wiek
Narodowość
R. De Mil
R.De Mil
Wiek:
42
42
3 sie 2023
- 18:00
Aarhus
- -
Club Brugge KV
Brak danych
Wyniki

Belgian Pro League 2023-2024 – Group #1

Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
21
7
2
63
31
32
70
2
Anderlecht
z z z z p
18
9
3
58
30
28
63
3
Antwerpia
p r z z r
14
10
6
55
27
28
52
4
14
9
7
62
29
33
51
5
Cercle Brugge
r z p r z
14
5
11
44
34
10
47
6
Genk
z z p z r
12
11
7
51
31
20
47
7
Gent
z r p r z
12
11
7
53
38
15
47
8
KV Mechelen
z z z z p
13
6
11
39
34
5
45
9
St. Truiden
p z p p z
10
10
10
35
46
-11
40
10
8
10
12
33
41
-8
34
11
KVC Westerlo
z p p p r
7
9
14
42
54
-12
30
12
OH Leuven
r r p p z
7
8
15
34
47
-13
29
13
Charleroi
r p z r p
7
8
15
26
48
-22
29
14
AS Eupen
p p p z p
7
3
20
24
58
-34
24
15
Kortrijk
p p z p z
6
6
18
22
57
-35
24
16
RWDM
p r p p p
5
8
17
31
67
-36
23
- Qualification for the Europa League and play-off I
- Qualification for play-off I
- Qualification for play-off II
- Play-offy spadkowe