AEK Larnaca

Kraj
Data założenia
1994
Stadion
Statystyki klubu
DomWyjazdWszystko
Mecze171936
Zwycięstwa101121
Remisy459
Porażki336
DomWyjazdWszystko
Za meczTotalZa meczTotalZa meczTotal
Bramki2341.2231.657
Bramki puszczone1.2200.7130.933
Żółte kartki2342.3442.278
Czerwone kartki00.1101
Czyste konto0.460.6120.518
Rzuty rożne4.6794.9944.8173
Faule10.217410.419810.3372
Spalone0.6100.7130.623
Strzały11.920310.520011.2403
Srzały celne4.6793.3633.9142
Statystyki
Wyniki
Oddział
Oprawy
Transfery
 
Cypriot First Division
14 kwi 2024
- 16:00
Aris
0 1
AEK Larnaca
Cypriot First Division
6 kwi 2024
- 16:30
AEK Larnaca
3 0
Pafos
Cypriot First Division
31 mar 2024
- 14:00
AEK Larnaca
1 2
Apoel Nikozja
Cypriot First Division
17 mar 2024
- 15:00
Anorthosis
0 1
AEK Larnaca
Cypriot First Division
9 mar 2024
- 15:00
Omonia Nicosia
0 1
AEK Larnaca
Cypriot First Division
4 mar 2024
- 16:00
AEK Larnaca
1 1
Aris
Cypriot First Division
25 lut 2024
- 17:00
Pafos
0 1
AEK Larnaca
Cypriot First Division
17 lut 2024
- 17:00
AEK Larnaca
1 0
Anorthosis
Cypriot First Division
14 lut 2024
- 17:00
AEL
2 3
AEK Larnaca
Cypriot First Division
10 lut 2024
- 17:00
AEK Larnaca
1 2
Apollon Limassol
Załaduj więcej błystka
Bramkarze
Wiek
Narodowość
1
K. Pirić
K.Pirić
Wiek:
29
29
13
D. Stylianidis
24
38
I. Toumpas
25
78
A. Paraskevas
25
Iago Herrerín
36
Obrońcy
Wiek
Narodowość
4
N. Tomović
36
5
I. Casas Casado
23
14
Á. García Cabezali
31
35
P. Charalambous
20
Fanos Katelaris
27
V. Roberge
36
F. Sánchez
34
S. Thandi
S.Thandi
Wiek:
24
24
Andreas Kapsis
-
Pomocnicy
Wiek
Narodowość
7
L. Ledes Evangelista dos Santos
31
8
B. Vilela Gama
36
15
H. Miličević
30
17
P. Pons Riera
31
29
G. Naoum
G.Naoum
Wiek:
23
23
30
H. Andreou
23
45
Á. Gyurcsó
33
66
R. Mamas
R.Mamas
Wiek:
23
23
C. Anastasiou
24
W. Kaptoum
27
E. Stefanou
23
Clarismario Rodrigues
-
Napastnicy
Wiek
Narodowość
10
I. Trichkovski
37
11
I. Faraj
I.Faraj
Wiek:
25
25
12
R. Guimarães Lopes
32
21
N. Englezou
30
41
Mathías González
18
Lambros Michael Constantine
18
Fran Sol
FranSol
Wiek:
32
32
Trener
Wiek
Narodowość
José Luis Oltra
55
2 sie 2023
- 17:00
AEK Larnaca
- -
Torpedo Zhodino
Brak danych
Wyniki

Cypriot First Division 2023-2024 – Group #1

Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Apoel Nikozja
z r r z z
18
5
3
54
16
38
59
2
Aris
z z z p z
18
2
6
53
21
32
56
3
AEK Larnaca
z r p z z
15
7
4
44
26
18
52
4
Pafos
r r z z r
15
5
6
48
20
28
50
5
14
7
5
49
30
19
49
6
Anorthosis
r p z p z
14
5
7
38
23
15
47
7
10
8
8
37
27
10
38
8
Nea Salamis
p p z r r
10
6
10
34
39
-5
36
9
AEL
z z r p p
9
3
14
34
45
-11
30
10
6
8
12
39
56
-17
26
11
Karmiotissa
p p p z z
5
5
16
31
53
-22
20
12
AE Zakakiou
p r r p p
2
10
14
28
59
-31
16
13
Othellos
p r r p p
3
6
17
20
52
-32
15
14
Doxa
p r p p p
3
3
20
14
56
-42
12
- Qualification for the Championship round
- Qualification for the Relegation round